کرم لازان ، معجزه ای برای درخشش شما

این روزها یکی از موضوعات موردتوجه کارشناسان و متخصصان زیبایی، یافتن فرمولی برای به‌تعویق‌انداختن روند پیری پوست و جوان‌سازی دوباره‌ی آن است. پوست صورت بعد از ۳۰ تا ۳۵ سالگی دچار تغییراتی می‌شود که هرچند به‌خودی‌خود زیبا هستند، اما اکثر افراد به‌خصوص خانم‌ها را نگران می‌کند. چروک شدن پوست ما را وادار می‌کند تا به فکر پیشگیری از بروز چین و چروک ها باشیم. هرچند همیشه متخصصان پوست راهکارهایی برای جوان سازی پوست یا جلوگیری از پیری پوست ارائه می‌دهند اما حداقل برای ما ایرانی‌ها که خودمان صاحب طب سنتی هستیم و روش‌های درمانی وابسته‌به مواد طبیعی و گیاهان سنتی را به استفاده از مواد شیمیایی ترجیح می‌دهیم، هیچ درمان‌کننده‌ای قابل‌اعتمادتر از محصولات ارگانیک نیست.

همچنین قرار گرفتن در معرض نور خورشید، آلودگی‌های محیطی، بیماری، استرس و استفاده‌‌ی طولانی‌مدت از محصولات آرایشی شیمیایی می‌تواند پوست را تیره و کدر کند. خیلی از افراد تلاش می‌کنند تا پوستی روشن و بدون نقص داشته باشند. بازار، پر از انواع کرم‌ها و لوسیون‌های روشن‌کننده پوست است؛ اما این محصولات، مواد شیمیایی مضری دارند که می‌تواند به پوست آسیب بزند و اغلب نیز گران‌قیمت هستند.

تاثیرگذاری کرم های ضدچروک و روشن کننده به ترکیبات به کار رفته در این محصول بستگی دارد.

کرم لازان

این کرم محصولی آلمانی با ترکیبات ویژه ی گیاهی است که تاثیرات شگفت انگیزی در جهت جوانسازی، رفع چین و چروک و روشن کنندگی پوست دارد
حاصل این ترکیب فوق العاده شامل ویژگی های زیر می باشد:

  • از بین برنده چروک های سطحی پوست
  • مانع شکل گیری چروک های جدید
  • تقویت کننده و تغذیه پوست
  • نرم کننده
  • آبرسان قوی
  • روشن کننده

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *